Знайти площу ромбу, якщо його діагональ дорівнює 10 см і 3,5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Солнцева Елизавета.

Ответ:

площадь ромба:

S=d1×d2/2=10×3,5/2=35/2=17,5 см²