прямокутник і квадрат мають рівні площі сторони квадрата дорівнює 18см а одна із сторін

прямокутника 36см знайти другу сторону прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Мария.

Объяснение:

площа квадрата = 18×18=324

площа прямокутника = 36×Х=324

складемо рівняння:

324=36х

324÷36=9

тоді Х=9