У прямокутному трикутнику катет і гіпотинуза дорівнюють 16 см і 34 см. Знайдіть периметр трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

80см

Объяснение:

Теорема Пифагора

√(34²-16²)=√(1156-256)=√900=30см второй катет.

Р=34+16+30=80см