Знайдіть координати вектора AB та його модуль, якщо A (1; 5), B (6; -7)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мокрова Маша.

Ответ:

АВ= (6-1;-7-5)=(5;-12)

|АВ|=√(6-1)^2+(-7-5)^2=√25+144=√169=13