У трикутнику ABC кут C=900. Знайдіть AB якщо BC= 3 кут B=300


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошкин Вова.

Ответ:

AB= 2*Sqrt(3)

Объяснение:

cos 30 = BC : AB

Sqrt (3) / 2= 3 : AB

AB= 2*3 : SQRT(3) =2*Sqrt(3)