Отдаю стак баллов!!! Помогите Серединний перпендикуляр сторони ВС трикутника АВС перетинає сторону

АВ у точці D. Знайдіть відрізок AD, якщо CD = 4 см, AB = 7 см

Ответы на вопрос

Отвечает Rudnev Roman.

Ответ:

Объяснение:

Розв'язання:

Нехай дано ∆АВС, DM - серединний перпендикуляр до сторони ВС,

АВ = 7 см, т. D лежить на АВ, CD = 4 см. Знайдемо AD.

Розглянемо ∆DBM i ∆DCM.

1) ВМ = МС (т. М - середина ВС);

2) ∟BMD = ∟CMD = 90° (DM ┴ ВС);

3) DM - спільна.

Отже, ∆DBM = ∆DCM за I ознакою, з цього випливає, що DC = DB = 4 см.

Оскільки т. D належить відрізку АВ, то АВ = AD + DB, АD = АВ - DB, AD = 7 - 4 = 3 см.

Biдповідь: AD = 3 см.

Отвечает Техник Лев.

Ответ:

ad=ab+cd

ad=11

Объяснение: