У рівнобедреному трикутнику основа відноситься до бічної сторони як 4:3, а їх різниця дорівнює 5

см. Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Ирина.

Ответ:

Объяснение:

4х-3х=5

х=5

Основа 4×5=20см

Бічна 3×5=15см

Р=20+15+15=50см