знайдіть третій кут трикутнака якщо два з його кутів дорівнюють 65° 29°. Визначте вид цього

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

3 = 86 градусів

Объяснение:

1 + 2 + 3 = 180 градусів

180 - ( 1 + 2) = 3

180 - (65 + 29) = 86 градусів

Отвечает Никифорова Алина.

Ответ:

180-94=86 острый угол