Прямокутник зі сторонами 12 см і 16 см вписано в круг. Визначити площу частини круга, що

знаходиться за межами прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дьякова Анастасия.

Ответ:

9см²

Объяснение:

R=16/2=8

S кр. = П8² = П64 ≈201

S пр = 12*16 = 192

Sч. к. = 201-192=9