ПОМОГИТЕ!!!! На скільки метрів збільшилася би довжина екватора земної кулі, якби її радіус

збільшили на 5 м? При обчисленнях вважайте ≈ 3,14​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Ксения.

Відповідь:

Довжина кола обчислюється за формулою l = 2 (пі)r

Виходячи з цієї формули знайдемо радіус землі: r=40000/2/3,14 (км)=

= 6369426.75 м

збільшимо радіус на 1 метр: 6369426.75 + 1 = 6369427.75 м = 6369.42775 км

тепер порахуємо довжину екватора, використовуючи новий збільшений радіус: l=2*3,14*6369.42=40000.00627 км  

тепер знайдемо різницю:

40000.00627-40000 = 0.00627 км = 6.27 м

Тобто довжина екватора збільшиться на 6.27 метра.

Пояснення: