Радіус ондієї кулі у 3 рази більший за радіус другої. Обєм кулі більшого радіуса дорівнює 81см3.

Знайдіть обєм кулі меншого радіуса. ПОМОЖІТЬ ПОЖАЛУСАТА

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллаев Руслан.

⁴⁄₃πR³ - формула объема большего шара. = 81
R=3r
⁴⁄₃*π*(3r)³ =81
r³=27/(4π)

⁴⁄₃π(27/4π)=9 см3.