зовнішній кут трикутника дорівнює 152⁰ , два кути трикутника не суміжні з ним відносяться як 9:10:

Знайдіть кути пожалуйста очень прошу срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Хова Ариана.

Объяснение:

сума зовнішніх кутів трикутника дорівнює сумі двох несуміжних з ним кутів.

9х+10х=152

19х= 152

х= 8

перший 9*8= 72°

другий 10*8=80°

сума кутів трикутника дорівнює 180°

180-80-72=28° третій кут