No1 Квадрат і прямокутник мають рівні площі. Сторона квадратадорівнює 12 см, а одна зі сторін

прямокутника -9см. Знайдіть другусторону прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тезикова Настя.

Ответ:

площа квадрата= 12×12=144(см²)

площа квадрата=площі прямокутника=144см²

144÷9=16(см)- друга сторона прямокутника