прямокутник і квадрат мають рівні площі. Сторона квадрата дорівнює 8см а одна їх сторін

прямокутника 4см. Знайдіть другу сторону прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Епишев Максим.

Ответ:

площа квадрата= 8×8=64см²

площа прямокутнику=площі квадрата=64см²

64÷4=16см( друга сторона прямокутника)