Срочно помогите пожайлуста 1.накресліть довільний опуклий семикутник,назвіть усі його вершини та

сторони.проведіть з однієї вершини усі діагоналі назвіть їх знайдіть суму семикутника 2.Накреслыть паралелограм, сторона якого дорывнюэ 12 клітинок , а висота , проведена до цієї сторони - 3 клітинки.Знайдіть його площу та накресліть рівновеликий йому квадрат

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Вика.
№1 вершини: A,B,C,D,K,E,M
Сторони: AB,BC,CD,DK,KE,EM,MA
Площа многокутника S=180*(n-2)= 180*(7-2)= 900 n-кількість вершин(кутів)

№2 (Площа паралелограма = сторона * висота проведена до цієї сторони)
S=BE*BC= 3*12=36(клітинок)
а (сторона квадрата)=6