Трикутник АВС прямокутний, кут В 45 градусів, СВ дорівнює 6 см.Знайти АВ.


Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Настя.
Оскільки кут в= 45, то кут А=180-(90+45)=45=>АВС-рівнобедренний трикутник=>СВ=АС=6см.
АВ^2=ВС^2+АС^2
АВ^2=36+36
АВ^2=72
АВ= корінь 72)