Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 10, а бічна сторона – 13. Знайдіть тангенс кута між

бічною стороною трикутника і висотою, проведеною до його основи.

Ответы на вопрос

Отвечает Yavryan Arsen.

Відповідь:tg кутаАВН = АН/ВН =5/12=0,4167

Пояснення:Трикутник АВС, АВ=ВС=13, АС=10

Проводим висоту=медіані= бісектрисі ВН на АС, АН=СН = 1/2АС= 5, трикутник АВН прямокутний.

ВН = корінь (АВ в квадраті - АН в квадраті)=корінь (169-25)=12