Висоти трикутника ABC проведені з вершин A і C перетинаються в точці D. Знайдіть кут C, якщо кут

ADC дорівнює 140, а кут A дорівнює 75

Ответы на вопрос

Отвечает Корниенко Рома.

кут C=6.25

кут а 75 його розділили на 2 частини 75÷2=37.5

кут С= 180-(140+37.5)=2.5

2.5×2=6.25