сторона паралелограма дорівнює 5 см а висота проведена до неї дорівнює 12 см. Знайдіть площю

паралелограма ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ханская Дина.

Ответ:

60 cm²

Объяснение:

a = 5 см

h = 12 см

S = ah = 5 * 12 = 60 (cm²)

Отвечает Шпак Артур.

Ответ:

S = 60 см2 (квадратных)

Объяснение:

S = 5*12

Треба висоту помножити на сторону, на яку спирається висота