Знайдіть координати середини відрізка АВ, якщо А(-2;4;-3), В(4;-2;5).


Ответы на вопрос

Отвечает Задонский Дмитрий.

Объяснение:

Дано: A(-2;4;-3) B (4:-2;5)

O - середина AB

-------------------------------------------

  1. Ox=(Xᴀ+Xʙ)/2 = (-2+4)/2 = 1.
  2. Oy=(Yᴀ+Yʙ)/2 = (4+(-2)/2 = 1.
  3. Oz=(Zᴀ+Zʙ)/2 = (-3+5)/2 = 1.

Ответ:

O (1;1;1)