у прямокутному трикутнику катет що лежить проти 60 градусов ддорівнює 18 см Чому дорівнює

бісектриса кута.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеленко Илья.

Ответ:

 \sin(60)  =  \frac{18}{x}  \\ x =  \frac{18}{ \sin(60) }  \\ x =  \frac{18}{1}  \times  \frac{2}{ \sqrt{3} }  =  \frac{36}{ \sqrt{3} }  =   \frac{36 \sqrt{3} }{3}  =   \\ = 12 \sqrt{3}

Объяснение:

Сінус кута дорівнює відношенню протилежного катета до гіпотенузи