Поможіть . Відомо, що в трикутнику ABC кут А більший за кут В у 5 разів, а кут с більший за кут

ву 9 разів. Знайдіть кути трикутника ABC.​

Ответы на вопрос

Отвечает Березина Анастасия.

Объяснение:

кут А-5х

кут В-х

кут С-9х

Сума кутів 180°

5х+х+9х=180

15х=180

х=12

кут А= 5*12=60°

кут В= 12

кут С= 9*12=108°

Отвечает Михеева Елизавета.

Відповідь:

кутА = 60, кут В=12, кутС=108

Пояснення:

Нехай кут В=х, тоді кут А=5х, а кут С=9х. Складаємо рівняння

х + 5х + 9х = 180

15х = 180

х = 12 - кутВ, кут А =12*5=60градусів і кут С =108 градусів