Площа трикутника дорівнює 42 см. Знайти висоту трикутника, проведену до сторони довжиною 4 см.

СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сивань Настюшка.

Ответ:

21 см

Объяснение:

S=1/2*h*a

h=2S/a=2*42/4=21 (cм)