одна сторона прямокутника дорівнює 13см,периметр дорівнює 44см.Знайти другу сторону і площу

прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Серов Данила.

Ответ:

1) 44-(13×2)=18

2) 18:2=9 (см) -- інша сторона

3) 13×9=117 (см²) -- площа прямокутника