Знайти координати середини відрізка АВ, якщо А(-6; 2), В(4; -8)


Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Матвей.

Ответ:

Координати середини відрізка АВ точка О(-1;-3)

Объяснение:

Знайти координати середини відрізка АВ, якщо А(-6; 2), В(4; -8).

Координати точки О - середини відрізка АВ, де А(х) і В(х) обчислюється за формулами:

\boxed {\bf x_O =  \dfrac{x_1 + x_2}{2}; \:  \:  \:  \: y_O =  \frac{x_2+y_2}{2}  }

Розв'язання

Нехай точка О - середина відрізка АВ, тоді:

x_O =  \dfrac{ - 6 + 4}{2}  =  \dfrac{ - 2}{2}  = \bf  - 1

y_O =  \dfrac{2  + ( - 8)}{2}  =  \dfrac{ - 6}{2}  = \bf  - 3

Отже, точка О(-1;-3).

#SPJ1