1.Потрібно знайти площу трикутника за відомими сторонами:а=13см, b=11см, c=16см 2.Периметр

трикутника АВС дорівнює 32см, а радіус вписаного кола 1,5см. Знайдіть площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Фукс Артём.

Ответ:

1). S=12√35;. 2). S=16*1,5

Объяснение:

1) S∆=√p(p-a)(p-b)(p-c)

p=0,5*(a+b+c)

p=(13+11+16)/2=20

S∆=√20(20-11)(20-13)(20-16)

S∆=√(20*9*7*4)=2*3*2√(5*7)

S=12√35

2). P=32, r=1,5. S=?

S=r*p

p- полурпериметр

S=P*r/2 = 32*1,5/2= посчитаешь