У рівнобічну трапецію з основами 18см і 8см вписане коло. Знайдіть діагональ ціеї трапеції​.


Ответы на вопрос

Отвечает Марсов Влад.

Ответ:

бічні сторони :

8+2/2=5 см

висота:

квад.корень (5^2-((8-2)/2^2)=квад.корень(25-9)= 4 см

діаг.

18-2/8=2

2×4=8 см