Медіана прямокутного трикутника, яка проведена до гіпотенузи, дорівнює 14 см. Чому дорівнює

діаметр кола, описаного навколо цього трикутника? СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Соня.

Ответ:

28 см

Объяснение:

Медіана, проведена до гіпотенузи, дорівнює половині гіпотенузи, отже гіпотенуза=14*2=28 см.

Діаметр кола, описаного навколо прямокутного трикутника, дорівнює його гіпотенузі, тобто 28 см.

Отвечает Новиков Кирилл.

Ответ:

28 см

Объяснение:

центр описанной окружности лежит на серединегипотенузы, значит медиана и половинки гипотенузы это радиусы. Диаметр в 2 раза больше.

14*2=28 см