Плиз помогите как можно скорее Знайдіть периметр рівнобедреного прямокутного трикутника, якщо

його гіпотенуза дорівнює 38 см, а катет на 9,9 см менше

Ответы на вопрос

Отвечает Турченкова Вика.

Ответ:

P=a+b+c

a=b(за умовою)

P=2a+c=2*9,9+12=31,8 см