ОЧЕНЬ СРОЧНО Сума основ трапеції дорівнює 7 см, площа - 21 см2. Знайдіть висоту трапеції. Даю 18

баллов!!

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Екатерина.

Відповідь:

6 см

Пояснення:

S= a+b/2*h

2S=(a+b)*h

h=2S/a+b=2* 21/7=6 см