Площа трикутника 36 см2 , а одна з його висот - 8 см, знайдіть довжину сторони, до якої проведено

цю висоту.

Ответы на вопрос

Отвечает Перваков Витя.

Ответ:

a=9см

Объяснение:

S =1/2× a×h h - висота, а - сторона

36 = 1/2×a×8

36=4a

a=36÷4

a=9см