Прямокутник і квадрат мають рівні площі. Сторона квадрата дорівнює 12 см, а одна із сторін

прямокутника 9 см. Знайти другу сторону прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Барунова Мария.

Ответ:

16 см.

Объяснение:

Площа квадрата визначається по формулі: S = a^2, де а - сторона квадрата.

Площа прямокутника визначається по формулі: S=a*b, де a і b - сторони прямокутника.

===================================

Знаючи з умови, що сторона квадрата a = 12 см, можемо знайти й площу квадрата, й площу прямокутника (бо з умови площі фігур рівні).

S = a^2=12^2=144 см².

==================================

Також нам відома одна сторона прямокутника: a = 9 см. Знаючи площу S прямокутника ми підставляємо відому сторону у формулу площі прямокутника і шукаємо другу сторону:

a*b=S\\9*b=144\\b=\frac{144}{9} =16 см - друга сторона прямокутника.