Знайдіть катет BC прямокутного трикутника ABC якщо гіпотенуза AB дорівнює 15 см а кут а дорівнює 60°


Ответы на вопрос

Отвечает Джейдан Эдэм.

Ответ:

≈13 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС - прямокутний, АВ=15 см, ∠С=90°, ∠А=60°. Знайти ВС.

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°, отже

∠В=90-60=30°

АС=15:2=7,5 см за властивістю катета, що лежить проти кута 30°

За теоремою Піфагора ВС=√(АВ²-АС²)=√(225-56,25)=√168,75≈13 см

Отвечает Ситнова Мария.

Объяснение:

АВС ; <С=90 ; АВ=15 см ; <А=60

Найти : ВС

Решение :

sin<A=BC/AB

BC=AB×sin60=15×(корень3/2)=

=7,5×корень3 =7,5×1,732=12,99 см