через кінці хорди км яка дорівнює радіусу проведено дві дотичні які перетинаються в точці P

знайдіть кут кpm

Ответы на вопрос

Отвечает Рябичева Анастасия.

Ответ:

120°

Объяснение:

ΔКОМ - рівнобедрений, тому що утворений радіусами та хордою, що дорівнює радусу, отже всі кути по 60°

∠ОКМ=∠ОМК=60°

∠ОКР=90° за властивістю кута утвореного радіусом та дотичною до кола

ΔКРМ - рівнобедрений, тому що КР=МР як відрізки дотичних, проведених до кола з однієї точки, КР=МР

∠РКМ=∠РМК=90-60=30°

∠КРМ=180-30-30=120°