Сторона трикутника дорівнює 6см, а проведена до неї висота 4м знайти площу трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Кристина.

Ответ:

Площа трикутника дорівнює 1200 см² або 0,12 м².

Объяснение:

Сторона трикутника дорівнює 6см, а проведена до неї висота . Знайти площу трикутника.

Формула розрахунку площі трикутника:

\boxed {\bf S =  \dfrac{1}{2} \:a\:h}

де а - сторона трикутника, h - проведена до неї висота.

Дано: а=6 см, h= 4 м = 400 см

Знайти: S-?

Розв'язання

\sf S =  \dfrac{1}{2} \cdot 6\cdot 400 = 3\cdot 400 = \bf1200 (см²)

Відповідь: 1200 см²

#SPJ1