Знайдіть площу трапеції з основами 4см і 6см та висотою 3см.


Ответы на вопрос

Отвечает Миргаязова Гульнар.
S=(ВС+АД)/2*ВН
S=(4+6)/2*3=10/2*3=5*3=15см^2
Ответ: 15см^2

Удачи♥️❤️