Прямокутник, сторони якого 14 см і 4 см, обертається навколо більшої сторони .Знайти площу й

об'єм утвореного циліндра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишанин Илья.

Ответ:

Объяснение:

При вращении прямоугольника с размерами а×b , вокруг b,

Будет цилиндр h=b,. R=a

Vцил,=Sосн* h,. Sосн=πR^2,

V=R^2*h*π=4^2*14*π=224π

Sбок=2πR*h=2π*4*14= 112π

Sосн=π*4^2=16π

Sпов=2Sосн+Sбок

Sпов=32π+112π=144π