бісектриса прямого кута трикутника поділяє гіпотенузу на відрізки довжиною 5 і 25 см Знайдіть

площину трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Борискина Диана.

Ответ:

Я не пАнимаю этот язык

Объяснение:

Отвечает Гримало Яна.

Ответ:

Объяснение:

Точка перетину бісектриси з гіпотенузою поділяє її на відрізки, пропорційні катетам. У даному випадку позначимо катети за  15 * Х  та  20 * Х.

Згідно з теоремою Піфагора

(15 * Х)² + (20 * Х)² = 625 * Х² = (15 + 20)² = 1225

Отже   Х² = 1225 / 625 = 1,96   або  Х = 1,4

Таким чином, катети трикутника дорівнюють  15 * 1,4 = 21 см  та  20 * 1,4 = 28 см, а його площа  S = 21 * 28 / 2 = 294 см².