Площа трапеції дорівнює 24 см, а її основи – 5 см і 11 см.Знайдіть висоту трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Горощенко Мария.

Ответ:

h=S/(a+b)/2, h=24/(5+11)/2=24/8=3