Знайти площу квадрата з диагоналю 6см


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Даниил.

Ответ:

Площа квадрата 18 сантиметрів квадртаних

Объяснение:

Дано: ABCD - квадрат, AC = 6 см

Знайти: S - ?

Розв'язання: Так як за умовою ABCD квадрат, то за властивістю квадрата AD =  DC і ∠ADC = 90°. Розглянемо трикутник трикутник ΔACD. Нехай AD = x, тоді DC = x, так як AD =  DC. За теоремою Піфагора

AC^{2} = AD^{2} + DC^{2}

36 = x^{2} + x^{2}

36 = 2x^{2}|:2

x^{2} = 18

x = \sqrt{18}

За формулою площі квадрата:S_{ABCD} = AD * DC =  x * x = x^{2} = (\sqrt{18} )^{2} = 18 сантиметрів квадртаних.