Діагоналі ромба дорівнюють 4см і бем. Знайдіть плоп ромба.


Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Данил.

Ответ:

))))))

Объяснение:

S= 1/2 * d_{1}* d_{2}

S= 1/2*4*6=12 sm^{2}