Площа трапецій дорівнює 30^2, одна з основ - 9см, а висота - 3см. Знайдіть другу основу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Бобкова Карина.

Формула для знаходження площі трапеції:

S=\frac{a+b}{2}h

За умовою a=9 (см), h=3 (см), потрібно знайти b.

Виразимо b з формули площі трапеції: S=\frac{a+b}{2}h, \frac{S}{h}=\frac{a+b}{2}, \frac{2S}{h}=a+b, b=\frac{2S}{h}-a.

Підставимо в формулу для знаходження b числа: b=\frac{2S}{h}-a=\frac{2*30}{3}-9=20-9=11.

Отже друга основа трапеції дорівнює 11 см.

Відповідь: 11 см.