За гіпотенузою AB прямокутного трикутника ABC і гострим кутом знайдіть інші його сторони та другий

гострий кут (сторони трикутника в задачах 3) і 4) знайдіть із тоністю до сотих).AB=10см, угол А=30°​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ:

Объяснение:

ВС=АВ*sin30°=10*0.5=5 cм

АС=АВ*cos30°=10*0.866=8.7 cм

∠В=90-30=60°

∠С=90°