Діаметр вала =26см, глибина колодязя до поверхні води =6.5м.Скільки разів треба повернути ручку

вала щоб витягнути відро води?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

8 раз

Объяснение:

26см=0,26 м.

С=πD=0,26*3,14=0,8164 м.

6,5:0,8164≈8 раз округляем в большую сторону.

Отвечает Рикудов Александр.

Ответ:

Объяснение:

n=h/(πD)=6,5/(0,26*π)=7,95~8

8 оборотов.

Спокойной ночи!?