Щоб витягти з колодязя відро води потрібно зробити 12 обертів вала. Знайдіть гдубину колодязя якщо

діаметр вала дорівнює 32 см. Для спрощення обчислень вважайте що П=3

Ответы на вопрос

Отвечает Ключеня Ульяна.

Ответ:

глубина колодца 23,04 м

Объяснение:

1 оборот вала = длине окружности

L=2πR

12 оборота вала = глубине колодца Н

Н =12× L=12×2πR

H=12×2×3×32=2304 (см)=23,04(м)