Діаметр кола =26см, глибина колодязя до поверхні води =6.5м.Скільки разів треба повернути ручку

вала щоб витягнути відро води?​

Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Ника.

Ответ:

Объяснение:

Lверевки = h колодца

L=2πR=Dπ*n=h

n- число оборотов

n=h/(Dπ)

n=6,5/(3.1416*0,26)=7,96

Xокругляем в большую сторону,

n=8. ( Полных оборотов)