1. Из центра окружности О к хорде АВ, равной 22 см, проведен перпендикуляр ОС. Найдите длину

перпендикуляра, если <ОАВ = 45⁰ .

Ответы на вопрос

Отвечает Миколайович Владислав.

Ответ:

Объяснение:

ΔAOB - рівнобедрений , бо ОА = ОВ = r ;  OC⊥AB , тому ОС є також

і медіаною :   АС = ВС = 1/2 АВ = 1/2 * 22 = 11 ( см ).

ΔАОС - прямокутний рівнобедрений , бо в нього два гострі кути

по 45° : ОС = АС = 11 см .