У циліндричний посуд, в якому знаходиться 6 літрів води, занурили деталь. При цьому рівень рідини в

посудині піднявся в 1,5 рази. Чому дорівнює об’єм деталі? Відповідь виразіть в літрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Ответ:

3 литра.

Объяснение:

V=Socн*h=6 литров

h*1,5=1,5h

V1=Sосн*1,5h=1,5(Sосн*h)=1,5*V=1,5*6=9.

Vдет=V1-V=9-6=3 литра