У мензурку циліндричної форми внутрішній діаметр якої 10 см опустили металеву деталь. при цьому

рівень води в мензурці піднявся на 6см. обчисліть обєм деталі

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
V = πD^2 : 4 * h
V = 3,14 * 10^2 : 4 * 6 = 3,14 * 150 = 471 см^2