Знайдіть висоту прямокутного трикутника проведену до гіпотенузи якщо сторони трикутника дорівнюють

6, 8, 10 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Агатов Павел.

Дано:

ABC - прямокутний трикутник

АВ= 8 см

ВС= 10 см

АС= 6 см

Знайти:

АН - ?

Розв'язання:

АН=(АВ×АС):ВС

АН=(6×8):10=48:10= 4,8 см

Відповідь: 4,8 см

(Вибач за кривий малюнок♡)